BALONY.EU, s.r.o.
Břestek 316
687 08

Mobil: +420 572 547 183
E-mail: info@baloncentrum.eu

Rezervace pobytu Rezervace pobytu

Dárkové poukazy

Darujte zážitek svým blízkým, přátelům nebo zaměstnancům - věnujte jim relaxační pobyt, gastronomický zážitek nebo třeba pobyt s letem v balónu. Máte-li již představu o konkrétním balíčku nebo službě, můžete si poukaz objednat přes online formulář.

Přejete-li si objednat dárkový poukaz nebo máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte kontaktovat pracovníky recepce penzionu na telefonním čísle +420 571 117 515 nebo na e-mailu info@baloncentrum.eu.

Dárkové poukazy můžete zakoupit v hodnotě 1 000,- Kč, 2 000,- Kč nebo 5 000,- Kč a jsou platné půl roku od data vystavení. Při stornování poukazu bohužel peníze nevracíme, rádi Vám jej však vyměníme za jinou námi poskytovanou službu v hodnotě poukazu.

O nás

Penzion restaurant BalonCentrum Břestek u Uh. Hradiště se nachází na úpatí chřibů pod hradem Buchlovem. Je ideální pro firemní akce, teambuilding, konference, relaxační pobyty, rodinné oslavy, svatby a v neposlední řadě vyhlídkový let balonem.

Vychutnejte si domácí atmosféru ve stylovém penzionu s restaurací v útulných 2-lůžkových a 4-lůžkových pokojích s veškerým komfortem. O váš apetit se velmi rádi postaráme v naší restauraci BalonCentrum s nabídkou tradiční české kuchyně, ale i zážitkové gastronomie.

Sledujte nás

Copyright © 2016-2023 BalonCentrum.EU, s.r.o.

BalonCentrum Břestek v Břestku hodnocení