BalonCentrum.EU, s.r.o.
Břestek 316
687 08

Telefon: +420 572 547 183
Mobil: +420 774 995 605
E-mail: info@baloncentrum.eu

Rezervace pobytu Rezervace pobytu

Zimní aktivity

Lyžařský svah Břestek

Lyžařský areál se nachází v nadmořské výšce 340 m v blízkosti chatové oblasti za obcí Břestek u fotbalového stadionu. Dostupnost po místních komunikacích, parkovací plochy pro cca 200 osobních automobilů. Sjezdovka je dostatečně široká s mírným sklonem a je vhodná především pro začátečníky, mírně pokročilé lyžaře, seniory a děti. V areálu je k dispozici rychlé občerstvení (párky, čaj, káva) a sociální zařízení s teplou vodou a topením.

Web: www.svah.brestek.cz

Lyžařský svah Břestek Lyžařský svah Břestek Lyžařský svah Břestek

Lyžařský svah Stupava

Lyžařské centrum (350-450 m.n.m.), fungující od roku 2001. Přepravní kapacita střediska 2 500 osob za hodinu. Délka hlavní osvětlené a pravidelně zasněžované sjezdovky je 500 m. Noční lyžování každý den do 20:30 h. Lyžařské středisko se nachází v Buchlovských horách (Chřiby). V areálu je k dispozici rychlé občerstvení (párky, čaj, káva) a sociální zařízení.

Web: www.stupava.cz

Lyžařský svah Stupava Lyžařský svah Stupava Lyžařský svah Stupava Lyžařský svah Stupava

Aquapark Uherské Hradiště

Aquapark Uherské Hradiště nabízí příjemnou relaxaci i bohaté sportovní vyžití v nově vybudovaném areálu. Návštěvník zde nalezne zónu pro kondiční plavání, zónu pro zábavu a wellness zónu pro relaxaci.

Web: www.aquapark-uh.cz

Aquapark Uherské Hradiště Aquapark Uherské Hradiště Aquapark Uherské Hradiště Aquapark Uherské Hradiště
O nás

Balónová hospůdka BalonCentrum Břestek u Uh. Hradiště se nachází na úpatí chřibů pod hradem Buchlovem. Je ideální pro firemní akce, teambuilding, konference, relaxační pobyty, rodinné oslavy, svatby a v neposlední řadě vyhlídkový let balonem.

Vychutnejte si domácí atmosféru ve stylovém penzionu s restaurací v útulných 2-lůžkových a 4-lůžkových pokojích s veškerým komfortem.

Sledujte nás

Copyright © 2016-2024 BalonCentrum.EU, s.r.o.

BalonCentrum Břestek v Břestku hodnocení