BALONY.EU, s.r.o.
Břestek 316
687 08

Mobil: +420 572 547 183
E-mail: info@baloncentrum.eu

Rezervace pobytu Rezervace pobytu

Svatby

Svatby Svatební den by měl patřit k těm nejkrásnějším zážitkům ve Vašem životě. Pokud byste rádi prožili svatební den v romantickém a klidném prostředí obklopeni zelení, jsou pro Vás prostory a okolí penzionu BalonCentrum jako stvořená.

Svatební obřad pro Vás můžeme uspořádat na travnaté ploše před BalonCentrem. Slavnostní oběd a hostinu pro Vás uspořádáme v restauraci penzionu, jejíž kapacita je cca 55 osob u slavnostní tabule. Večerní raut Vám můžeme nachystat v prostorách BalonCentra nebo ve venkovních prostorách.

Zařídíme pro vás

  • Setkání hostů před obřadem.
  • Obřad ve stylu open-air na travnaté ploše před penzionem.
  • Raut nebo recepci po obřadu v naší útulné restauraci pro cca 55 osob.
  • Párty nebo večírek pro kamarády.
  • Ubytování pro svatební hosty.
  • Bohatou snídani s česnekovou polévkou, sklenicí vychlazeného piva.

Fotogalerie

O nás

Penzion restaurant BalonCentrum Břestek u Uh. Hradiště se nachází na úpatí chřibů pod hradem Buchlovem. Je ideální pro firemní akce, teambuilding, konference, relaxační pobyty, rodinné oslavy, svatby a v neposlední řadě vyhlídkový let balonem.

Vychutnejte si domácí atmosféru ve stylovém penzionu s restaurací v útulných 2-lůžkových a 4-lůžkových pokojích s veškerým komfortem. O váš apetit se velmi rádi postaráme v naší restauraci BalonCentrum s nabídkou tradiční české kuchyně, ale i zážitkové gastronomie.

Sledujte nás

Copyright © 2016-2023 BalonCentrum.EU, s.r.o.

BalonCentrum Břestek v Břestku hodnocení