BALONY.EU, s.r.o.
Břestek 316
687 08

Mobil: +420 572 547 183
E-mail: info@baloncentrum.eu

Rezervace pobytu Rezervace pobytu

Do odvolání uzavíráme restauraci a penzion BalonCentrum

Vážený zákazníci,

vzhledem k současné situaci ohledně šíření koronaviru, v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a vydaným nařízením vlády ČR o zákazu volného pohybu osob, bude naše zákaznické centrum v místě BalonCentrum Břestek 316, 687 08 od pondělí 16. 03. 2020 pro veřejnost uzavřeno.

Objednávky naší služby řešte prosím online, emailem nebo telefonicky a platby můžete provádět rovněž online nebo bezhotovostně převodem na účet. Pokud nás budete potřebovat nutně navštívit, například z důvodu realizace větší akce, domluvte si prosím schůzku předem telefonicky nebo emailem.

Telefonicky na čísle 572 547 183 a na emailu info@balony.eu Vám bude naše zákaznické centrum k dispozici v upravené době: Po-Pá 9.00-16.00 hod.

Zahájení hlavní letové sezóny bude posunuto až na období po ukončení nouzového stavu, což v tuto chvíli znamená někdy po Velikonocích.

Restaurace a penzion BalonCentrum Břestek je rovněž uzavřeno do 14.4.2020.

O nás

Penzion restaurant BalonCentrum Břestek u Uh. Hradiště se nachází na úpatí chřibů pod hradem Buchlovem. Je ideální pro firemní akce, teambuilding, konference, relaxační pobyty, rodinné oslavy, svatby a v neposlední řadě vyhlídkový let balonem.

Vychutnejte si domácí atmosféru ve stylovém penzionu s restaurací v útulných 2-lůžkových a 4-lůžkových pokojích s veškerým komfortem. O váš apetit se velmi rádi postaráme v naší restauraci BalonCentrum s nabídkou tradiční české kuchyně, ale i zážitkové gastronomie.

Sledujte nás

Copyright © 2016-2023 BalonCentrum.EU, s.r.o.

BalonCentrum Břestek v Břestku hodnocení